Опис товару
Лоток автоматичного перевороту для інкубатора на 154 яйця з мотором.
Підходить для інкубації яєць перепелів, папуг, голубів та інших видів екзотичних птахів.
Розміри: 43*42,8 см.
Комплектується мотором 220В або 12В за бажанням клієнта.
Автоматично переворот для інкубатора можна підключити до більшості побутових інкубаторів, а також до інкубаторів, зроблених своїми руками. .
Ви можете купити лоток автоматичного перевороту для інкубатора на 154 яйця з мотором у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Середня місткість яєць | |
| Перепелині яйця | 154 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Лоток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴





