вверхвниз

Лоток автоматичного перевороту для інкубатора на 56 яєць з мотором 220в
- В наявності
- Код: 11450
599 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Лоток автоматичного перевороту для інкубатора на 56 яєць з мотором.
Підходить для інкубації курячих, качиних, індичиних та інших видів яєць.
Розміри: 43*42,8 см, діаметр комірки під яйце 4,2 мм.
Комплектується мотором 220В або 12В, за бажанням клієнта.
Автоматично переворот для інкубатора можна підключити до більшості побутових інкубаторів. , а також до інкубаторів, зроблених своїми руками.
Ви можете купити лоток автоматичного перевороту для інкубатора на 56 яєць з мотором у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Індичі яйця | 56 шт. |
| Курячі яйця | 56 шт. |
| Качині яйця | 56 шт. |
| Основні атрибути | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Лоток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴







