
Інкубатор механічний Теплуша ІБ 100 ТМВ Теновий з вологоміром
- В наявності
- Код: 11364
1 995 ₴
Механічний інкубатор «Теплуша ІБ 100 ТМВ»
З чого складається інкубатор "Те :
Дана конструкція передбачає рівномірне обігрів яєць будь-якого розміру від перепелів до індича і гусячих яєць, з усіх видів птахів одночасно. На сьогодні це одна з найкращих та унікальних моделей інкубаторів. Інкубатор автоматичний, укомплектований теновим нагрівальним елементом та зручною системою механічного перевороту яєць.
Для вашої зручності, «Теплуша-72» має дисплей, за допомогою якого ви можете ефективно контролювати процеси, що відбуваються в інкубаторі. За максимальну точність заданої вами температури відповідає електронний терморегулятор, який плавно і рівномірно розподілить тепло по всьому інкубатору і автоматично підтримуватиме температуру. Так само інкубатор «Теплуша-72» оснащений примусовим повітрообміном.
Технічні характеристики «Теплуша»:
| Поворот яєць | механічний |
| Блок управління | Інверторний |
| Вентилятор | вбудований | < /tr>
| Обігрів | теновий |
| Діапазон температури | 30 — 40 С |
| Режим роботи | тривалий |
| Харчування | 220В< /td> |
| Потужність | 80-100 Вт |
| Габарити | 700х500х300 мм< /td> |
| Вага | 5 кг |
Комплектація:
| Інкубатор "Теплуша" | 1 шт |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт< /td> |
| Пляшечка для води | 1 шт |
| Шнур живлення | 1 шт |
Ви можете купити механічний інкубатор Теплуша ІБ 100 теновий з вологоміром у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Теплуша |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 40 шт. |
| Індичі яйця | 80 шт. |
| Курячі яйця | 100 шт. |
| Перепелині яйця | 290 шт. |
| Качині яйця | 80 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 30 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Механічний |
| Вентилятор | З вентилятором |
| Вологомір | З Вологоміром |
| Вологість | Вологомір |
| Тип терморегулятора | Інверторний |
- Ціна: 1 995 ₴







