
Інкубатор автоматичний Теплуша Люкс 72 Лам Ламповий з Вологоміром
- В наявності
- Код: 11335
3 345 ₴
Автоматичний ламповий інкубатор із вбудованим вологоміром «Теплуша-72», вітчизняного виробництва. Наш інкубатор відповідає найвищим вимогам і запитам нинішнього споживача, а також готовий порадувати вас у найкоротші терміни і при мінімальних вкладеннях до 99%, виводком здорових пташенят, як свійської, так і декоративної птиці.
З чого складається інкубатор "Теплуша":
Ця конструкція передбачає рівномірне обігрів яєць будь-якого розміру від перепелів до індича і гусячих яєць, з усіх видів птахів одночасно. На сьогодні це одна з найкращих та унікальних моделей інкубаторів. Інкубатор автоматичний, укомплектований ламповими нагрівальними елементами та переворотом яєць, що відбувається автоматично.
Вам не треба двічі, тричі на день перевертати кожне яйце окремо, а їх треба перевертати регулярно і намагатися одночасно, тим більше що у вас можуть бути свої справи або ви можете виїхати на кілька днів із дому, не думаючи про те, кого б попросити, щоб наглядали за інкубатором.
/p>
Ручні інкубатори звичайно дешевше автоматичних, але через те, що ви можете забути пару разів перевернути яйця, у вас можуть загинути всі пташенята. Для вашої зручності, «Теплуша-72» має дисплей, за допомогою якого ви можете ефективно контролювати процеси, що відбуваються в інкубаторі. За максимальну точність заданої вами температури відповідає електронний терморегулятор, який плавно і рівномірно розподілить тепло по всьому інкубатору і автоматично підтримуватиме температуру. Так само інкубатор «Теплуша-72» оснащений примусовим повітрообміном.
Технічні характеристики «Теплуша»:
| Поворот яєць< /td> | автоматичний 12 разів/добу |
| Блок управління | Інверторний |
| Лоток перевороту | знімний |
| Вентилятор | вбудований |
| Обігрів | ламповий |
| Діапазон температури | 30 — 40 С |
| Режим роботи | тривалий |
| Харчування | 220В< /td> |
| Потужність | 80-100 Вт |
| Габарити | 700х500х300 мм< /td> |
| Вага | 5 кг |
| Вбудований вологомір | є |
Комплектація:
| Інкубатор "Теплуша" | 1 шт |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт |
| Пляшечка для води< /td> | 1 шт |
| Шнур живлення | 1 шт |
Ви можете купити інкубатор автоматичний Теплуша Люкс 72 ламповий з вологоміром у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік ) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Теплуша |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 32 шт. |
| Індичі яйця | 72 шт. |
| Курячі яйця | 72 шт. |
| Перепелині яйця | 208 шт. |
| Качині яйця | 72 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 30 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Автоматичний |
| Вентилятор | З вентилятором |
| Вологомір | З Вологоміром |
| Вологість | Вологомір |
| Тип терморегулятора | Інверторний |
- Ціна: 3 345 ₴








