Інкубатор автоматичний HHD 112(220/12V) з виведенням яєць до 95%.
Являючись прямими дистриб'юторами виробника, ми даємо гарантію 1 рік на справну роботу інкубатора.
/> Виробляємо гарантійний та післягарантійний ремонт.
Технічні характеристики:
Місткість курячих (качиних, індича) яєць - 112 шт.
Тип перевороту яєць - автоматичний
Матеріал корпусу - пластик
Потужність - 100 Вт
Напруга - 220 В/12 В
Вага - 7,8 кг
Розміри - 47*47*38 см< br/> Пакувальні розміри - 53*54*31
Ця модель може працювати як від мережі 220 В, так і від акумулятора 12В.
Дуже актуально при частих відключеннях електрики.
Місткість:
Призначений для інкубації 112 курячих, качиних, індички, перепелиних яєць, а також більшості яєць екзотичних видів птиці невеликого розміру.
Корпус:
Повністю зроблений із високоякісного пластику. Всі частини зібрані якісно, без щілин і зазорів. У верхній кришці є напівпрозора область для спостереження за процесом інкубації. Ви можете бути впевнені, що пташенята його не поклюють і Вам не знадобиться новий інкубатор вже через кілька років. .
Легко і швидко миється, бруд та неприємний запах не просочує корпус, як у пінопластовому аналогу.
Переворот:
Автоматичний переворот яєць шляхом нахилу переворотних кареток під кутом 45 градусів у різні сторони.
Переворот відбувається кожні2 години, цього більш ніж достатньо, щоб зародок не прилип до шкаралупи.
На 19-ту добу механізм перевороту необхідно зняти, а яйця перекласти на пластикову сітку, яка розташовується під каретками автоперевороту.
Весь процес займе не більше 1 хвилини. з металевою пластиною, а вентилятор обдуваючи її забезпечує весь інкубатор теплим повітрям у всіх його точках. Для рівномірного нагріву в даній моделі встановлено 2 безшумні вентилятори. 1й з'єднаний з нагрівальним елементом, 2й між двома ярусами закладки яєць.
Потужність нагрівального елемента - 100 Вт.
Вологість:
В інкубаторі встановлений високоточний датчик вологості, за показаннями рівня вологості можна стежити на дисплеї пристрою.
Для води передбачений піддон, в який легко можна додати воду не відкриваючи інкубатор.
АВАРІЙНА звукова сигналізація критичного рівня температури та вологості!
Якщо температура або вологість опуститься нижче критичного рівня, пролунає звуковий сигнал, а на дисплеї з'явиться код помилки.
- Температуру
- Вологість
- Час до наступного перевороту
- Лічильник днів інкубації
Комплектація:
< p>1.Інкубатор2.Шнур живлення
3.Колба для долива води
4.Інструкція
5.Пакувальна коробка
Ви можете купити інкубатор автоматичний HHD 112 (220/12V) у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.46 кг |
| Висота | 325 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Індичі яйця | 112 шт. |
| Курячі яйця | 112 шт. |
| Перепелині яйця | 112 шт. |
| Качині яйця | 112 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 20 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Автоматичний |
| Тип харчування | Мережа 220/12 В |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
- Ціна: 5 150 ₴








