Інкубатор автоматичний HHD 56(220/12V) з виведенням яєць до 95%.
Будучи прямими дистриб'юторами виробника ми даємо гарантію 1 рік на справну роботу інкубатора.
Здійснюємо гарантійний та післягарантійний ремонт.
Технічні характеристики:
Місткість курячих (качиних, індичкових) яєць - 56 шт.
Тип перевороту яєць - автоматичний
Матеріал корпусу - пластик
Потужність - 80 Вт
Напруга - 220 В/12 В
Вага - 5 кг
Розміри - 47*47*25 см
Пакувальні розміри - 52*51*29 см
Ця модель може працювати як від мережі 220 В, так і від акумулятора 12В.< br/> Перехід відбувається автоматично.
Дуже актуально при частих відключеннях електрики. , а також більшості яєць екзотичних видів птиці невеликого розміру.
Корпус:
Повністю зроблений із високоякісного пластику. Всі частини зібрані якісно, без щілин і зазорів. У верхній кришці є напівпрозора область для спостереження за процесом інкубації. Ви можете бути впевнені, що пташенята його не поклюють і Вам не знадобиться новий інкубатор вже через кілька років. .
Легко і швидко миється, бруд та неприємний запах не просочує корпус, як у пінопластовому аналогу.
Переворот:
Автоматичний переворот яєць шляхом нахилу переворотних кареток під кутом 45 градусів у різні сторони. Переворот відбувається кожні 2 години, цього більш ніж достатньо, щоб зародок не прилип до шкаралупи. На 19-ту добу механізм перевороту необхідно зняти (або відключити), а яйця перекласти на пластикову сітку, яка розташовується під каретками автоперевороту.
Весь процес займе не більше 1 хвилини.
Нагрівальний Елемент + Вентилятор:
, А вентилятор обдуваючи її забезпечує весь інкубатор теплим повітрям у всіх його точках. Вентилятор працює безшумно. Потужність нагрівального елемента - 80 Вт.
Вологість:
В інкубаторі встановлено високоточний датчик вологості, за показаннями рівня вологості можна стежити на дисплеї пристрою. у піддон інкубатора. Додати воду можна не відкриваючи інкубатор через отвір у корпусі.
АВАРІЙНА звукова сигналізація критичного рівня температури та вологості! Якщо температура або вологість опуститься нижче критичного рівня, пролунає звуковий сигнал, а на дисплеї з'явиться код помилки. br/> - Температуру
- Вологість
- Час до наступного перевороту
- Лічильник днів інкубації
Комплектація:
1. Інкубатор
2.Шнур живлення
3.Колба для доливання води
4.Інструкція
5.Пакувальна коробка
Ви можете купити інкубатор автоматичний HHD 56(220/12V) у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.4 кг |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Індичі яйця | 56 шт. |
| Курячі яйця | 56 шт. |
| Перепелині яйця | 56 шт. |
| Качині яйця | 56 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Мінімальна температура | 20 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Автоматичний |
| Максимальна температура | 40 |
| Тип харчування | Мережа 220/12 В |
- Ціна: 4 400 ₴










