Опис товару
Інкубатор ручний HHD 4
Має приємний дизайн, автоматично підтримує температурний режим.
Технічні характеристики:
- місткість курячих (качиних, індича) яєць - 4 шт.;
- тип перевороту яєць - ручний;
- матеріал корпусу - пластик;
- потужність - 15 Вт;
- напруга - 220 В;
- вага - 0,3 кг.
Корпус:
Повністю зроблений із високоякісного пластику. Всі частини зібрані якісно, без щілин і зазорів.
Легко і швидко миється, бруд і неприємний запах не просочує корпус, як у пінопластовому аналогі. >
Теновий нагрівач з'єднаний з вентилятором, який обдуваючи його забезпечує весь інкубатор теплим повітрям у всіх його точках.
Вентилятор працює безшумно. Потужність нагрівального елемента - 15 Вт.
Вологість:
Вода додається в інкубатор через отвір у боковій стінці корпусу. >Комплектація:
- Інкубатор;
- Шнур живлення;
- Інструкція;
- Упаковка.
Ви можете купити інкубатор ручний HHD 4 у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HHD |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Ручний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 4 шт. |
| Індичі яйця | 4 шт. |
| Курячі яйця | 4 шт. |
| Перепелині яйця | 4 шт. |
| Качині яйця | 4 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 30 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Ручний |
| Вентилятор | З вентилятором |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴









