
Інкубатор механічний Рябушка Turbo 150 з вентилятором
- В наявності
- Код: 11356
1 695 ₴
Інкубатор механічний Рябушка Turbo 150 з цифровим терморегулятором і вентилятором.
Інкубатор Рябушка Turbo 150 з механічним переворотом яєць служить для інкубації яєць домашньої птиці.
Місткість:
- курячих яєць - до 110 шт.
- качиних, індичих яєць - до 110 шт.
- гусячих яєць - до 66 шт. .
Переворот - механічний. На пластиковий піддон ставиться сітка, до неї йде комплект пластикових куточків, які регулюють сітку за висотою, що необхідно при закладанні різних типів яєць. Тобто при інкубації перепелиних яєць, сітку потрібно притиснути максимально близько до піддону, а для гусячих яєць - максимально вище від піддону.
Терморегулятор - цифровий з дисплеєм, автоматична підтримка температури. /h3> Для води передбачено 4 пластикові тарілки. Вологість визначається на вічко (у міру запотівання оглядових вікон). Більш точно вологість можна вимірювати за допомогою цифрового гігрометра (не входить в комплект поставки і йде за окремим замовленням). Нагрівальний елемент
Для швидкого прогріву такого великого інкубатора в даній моделі встановлені 2 типи нагріву:
1. Керамічний тен (турбіна) + вентилятор. Вентилятор безперервно обдуває турбіну, сприяє циркуляції повітря та рівномірному нагріванню як у центрі, так і в кутах інкубатора потужністю 50 Вт.
2. Інфрачервоний плівковий тен, розташований зверху та знизу від оглядових вікон, потужністю 35 Вт.
Корпус - пінопластовий, спресований у прес-формі високої щільності. strong>Ви можете купити інкубатор механічний Рябушка Turbo 150 з вентилятором у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік ) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 66 шт. |
| Індичі яйця | 110 шт. |
| Курячі яйця | 110 шт. |
| Перепелині яйця | 320 шт. |
| Качині яйця | 110 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 30 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Механічний |
| Вентилятор | З вентилятором |
| Вологість | Без вологоміра |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
- Ціна: 1 695 ₴








