
Інкубатор ручний Рябушка Turbo 70 з вентилятором
- В наявності
- Код: 11381
1 425 ₴
Інкубатор ручний Рябушка Turbo 70 з цифровим терморегулятором
Інкубатор Рябушка Turbo 70 з ручним переворотом яєць служить для інкубації яєць домашньої птиці.
Місткість:
- курячих яєць - до 70 шт. ;
- качиних, індичиних яєць - до 50 шт.;
- гусячих яєць - до 40 шт.;
- перепелиних яєць - до 180 шт. >
Переворот - ручний, кожні 10-15 годин необхідно відключати інкубатор від мережі, піднімати верхню кришку і перевертати кожне яйце вручну. Яйця попередньо потрібно промаркувати м'яким олівцем з 2х сторін (Х та О).
Терморегулятор - цифровий з дисплеєм, автоматична підтримка температури.
Для води передбачені < strong>2 пластикові тарілки. Вологість визначається на вічко (у міру запотівання оглядових вікон). Більш точно вологість можна вимірювати за допомогою цифрового гігрометра (не входить в комплект поставки і йде за окремим замовленням).
Нагрівальний елемент - керамічний тен (турбіна) + вентилятор.
Вентилятор безперервно обдуває турбіну, сприяє циркуляції повітря та рівномірному нагріванню як у центрі, і у кутах інкубатора.
Корпус - пінопластовий, спресований у прес-формі високої щільності.
Ви можете купити інкубатор ручний Рябушка Turbo 70 з вентилятором у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Ручний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 40 шт. |
| Індичі яйця | 50 шт. |
| Курячі яйця | 70 шт. |
| Перепелині яйця | 180 шт. |
| Качині яйця | 50 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Ручний |
| Вентилятор | З вентилятором |
| Вологість | Без вологоміра |
- Ціна: 1 425 ₴







