Автоматичний інкубатор HHD H120 на 120 курячих яєць
Будучи прямими дистриб'юторами виробника ми даємо гарантію 1 рік на справну роботу інкубатора. Виробляємо гарантійний та післягарантійний ремонт.
HHD H120 є інкубатором з автоматичним переворотом яєць, контролем температури та вологості. Він не просто показує, яка вологість зараз, а має у своїй конструкції ультразвуковий зволожувач, щоб підтримувати цей показник точно на заданому рівні.
Автоматичний інкубатор для курячих, перепелиних, качиних, гусячих яєць та виведення іншого птаха.
p>Переваги:
- Виготовляється з високоякісного пластику, легко миється, не вбирає запахи.
- Нагрівальний елемент розташований по периметру.< /li>
- Для рівномірного розподілу тепла в системі передбачено 4 вентилятори.
- Матеріал ABS + PP пластик, екологічно чистий та міцний.
- Сигналізація високої / низької температури та вологості, вбудований комбінований датчик температури та вологості.
- Наявність регульованого вентиляційного отвору для доступу свіжого повітря.
- Вбудований захист від перегріву.
- Безшумна робота.
- При бажанні можна додати додаткові яруси та інкубувати більше яєць.
Зручно, що вся інформація відображається на дисплеї. Тут можна знайти ергономічну панель управління. Всі функції, особливості налаштування та управління описані в інструкції.
Характеристики:
- Потужність - 170W. 220 В.
- Вага - 7,81 кг..
- Розмір - 83х57х15,5 см.
- Діапазон температури - 30-39,5 °C
- Діапазон вологості - 45% -85%
- Точність термостата - 0,1 °C
Інкубатор повністю виготовлений з високоякісного пластику. Усі частини зібрані якісно, без щілин та зазорів. Ви можете бути впевнені, що пташенята його не поклюють і Вам не знадобиться новий інкубатор вже за кілька років. Легко і швидко миється, бруд і неприємний запах не просочує корпус, як у пінопластовому аналогі. Ви можете купити інкубатор автоматичний HHD H120 в нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 320 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.55 кг |
| Висота | 560 мм |
| Довжина | 815 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Індичі яйця | 480 шт. |
| Курячі яйця | 480 шт. |
| Перепелині яйця | 1232 шт. |
| Качині яйця | 480 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Автоматичний |
| Вентилятор | З вентилятором |
| Вологість | Вологомір |
| Гусячі яйця | 308 |
| Тип | Промисловий інкубатор |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
- Ціна: 5 290 ₴










