Опис товару
Міні-інкубатор побутовий МІ-30 Криворізького УВП УТОС (аналоговий)
Призначений для інкубації яєць сільськогосподарського птаха..
Ламповий нагрівальний елемент створює необхідний мікроклімат в інкубаторі. Перевагами лампового обігріву є його рівномірність і точна підтримка температури в побутовій інкубаційній камері, що відповідає природному висиджуванню пташенят.
Експлуатувати інкубатор слід у закритих приміщеннях при температурі навколишнього середовища від +15 до +35С.
Місткість яєць:
- курячих —до 80;
- качиних та індичих — до 50;
- гусячих — до 40;
- перепелиних - 200.
Інші характеристики:
- розміри 500х500х235мм;
- потужність &mdash ; 30 Вт;
- маса — 2,5 кг;
- постачається з аналоговим терморегулятором;
- автоматично підтримує задану температуру.
Ви можете купити інкубатор ручний МІ-30 Утос з аналоговим терморегулятором у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | УВП УТОС |
| Повітрообмін | Природний |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Переворот яєць | Ручний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.5 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 235 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 40 шт. |
| Індичі яйця | 50 шт. |
| Курячі яйця | 80 шт. |
| Перепелині яйця | 200 шт. |
| Качині яйця | 50 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Ручний |
| Вентилятор | Без вентилятора |
| Вологість | Без вологоміра |
| Тип терморегулятора | Аналоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴








