Опис товару
Овоскоп для перевірки яєць ОВ-3. Світлодіодний.
3 насадки: для курячих яєць, гусячих яєць та перепелиних яєць.
На батарейках (3 пальчикових. у комплекті).
Ви можете купити овоскоп для перевірки яєць ОВ-3 у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою у будь-який населений пункт України.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Овоскоп |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 124 мм |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴








