Нагрівач — тепловий провід
УВАГА! ДАНА МОДЕЛЬ ІНКУБАТОРА ЗАМІСТЬ ДВОХ ОПОР КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ОДНІЙ ПЛАСТМАСОВОЮ ОПОРою. У ТРАНСПОРТНОМУ ПОЛОЖЕННІ ОПОРУ ЗАКРІПЛЕНО НА ВЕНТИЛЯТОРІ, У ПОЧАТКУ ІНКУБАТОРУ.
Поворот яєць здійснюється шляхом зміни нахилу інкубатора, через кожні 10-15 годин. У даній моделі інкубатора встановлений вентилятор і розподільник повітря, що забезпечує рівномірну підтримку температури і вологості по всьому об'єму інкубатора. Завдяки оригінальності конструкції даної моделі інкубатора, ложементи можна переставляти, збільшуючи або зменшуючи ширину ряду укладання, залежно від виду інкубованих яєць, що забезпечує оптимальну місткість.
Кількість рядів укладання:
- для гусячих, індичих та качиних яєць – 7 рядів
- для курячих – 9 рядів
- для перепелиних – 5 рядів з довільним укладанням яєць. youtube.com/embed/cWxcReSzFug?rel=0&loop=0&autoplay=0&controls=1&showinfo=1&disablekb=0&modestbranding=0" width="853">
Ви можете купити інкубатор механічний МІ-30-1-Е ТЕНовий у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою в будь-який населений пункт України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Квочка |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 40 шт. |
| Індичі яйця | 50 шт. |
| Курячі яйця | 80 шт. |
| Перепелині яйця | 200 шт. |
| Качині яйця | 50 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 39 град. |
| Мінімальна температура | 37 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Механічний |
| Вентилятор | З вентилятором |
| Вологість | Без вологоміра |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
- Ціна: 1 550 ₴








