Опис товару
Інкубатор Квочка МІ-30-1-С на 70 яєць
Перевага інкубатора з ручним переворотом у тому, що ви можете закладати яйця абсолютно будь-якого домашнього птаха. На дні інкубатора розміщуються ємності для води, які дозволяють контролювати вологість усередині.
Поворот яєць здійснюється вручну, двічі на добу. Перед закладкою яєць в інкубатор їх обов'язково потрібно позначити з одного боку символом О, з іншого - символом Х.
Середня місткість яєць:
- курячі яйця: 70 шт.;
- гусячі яйця: 40 шт.;
- качині яйця: 50 шт.;
- перепелині яйця: 180 шт. li>
- індичкові яйця: 50 шт.
Побутовий інкубатор Квочка МІ-30-1-С поставляється з електромеханічним терморегулятором і спиртовим градусником.
Ви можете купити інкубатор ручний Квочка МІ-30-1-С у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Квочка |
| Повітрообмін | Природний |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Переворот яєць | Ручний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 40 шт. |
| Індичі яйця | 50 шт. |
| Курячі яйця | 70 шт. |
| Перепелині яйця | 180 шт. |
| Качині яйця | 50 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 39 град. |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Ручний |
| Вентилятор | Без вентилятора |
| Вологість | Без вологоміра |
| Тип терморегулятора | Аналоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴








