Опис товару
Войлок для утеплення вуликів, розміром 400Х500 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Медопром |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 400 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Повсть |
| Тип | утеплювачі для вуликів |
| Утеплювачі, заставні, холстики. | на 10-ти рамковий вулик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴




