Опис товару
Розкладачка Марія ПРЕМІУМ є розкладачка преміум класу. По периметру каркаса на пружинах натягнутий м'який матрац. Нижня частина матраца виконана із поліпропіленової тканини. М'який матрац завтовшки 60 мм. Завдяки тому, що тканина натягнута по периметру, поверхня розкладачки виходить досить великий, а незнімний товстий матрац дозволить Вам відчути повний комфорт і насолоду від відпочинку.
Каркас розкладачки Марія ПРЕМІУМ виконаний із сталевої труби, діаметром 18 мм (товщина стінки 1,0 мм). Такий каркас має малу вагу, але забезпечує високу міцність розкладачки. Полімерне покриття робить каркас стійким до подряпин.
Характеристики:
- Габаритні розміри: 187 х 72 х 33 см.
- Габаритні розміри у складеному вигляді: 77х74х19 см.
- Чотири положення регулювання підголівника.
- Матрац: незнімний, вшитий між двома шарами тканини, поролоновий 60 мм,
- Тканина: двошарова (верх - бавовна, низ - поліпропілен),
- Каркас: труба сталева Ø18х1,0; полімерне покриття.
- Максимальне навантаження: 120 кг.
- Країна виробник: Україна.
- Кольори в асортименті. Кольори уточнюйте!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Незнімний матрац |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1870 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Висота | 330 мм |
| Вага | 9.2 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 770 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 740 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 190 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Подушка для відпочинку | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 060 ₴




