Опис товару
Інкубатор механічний «Теплуша ІБ 100 ТМВ12 PRO» Забезпечує рівномірне нагрівання яєць будь-якого розміру, від перепелиних до індича і гусячих. Однією з найкращих та унікальних моделей інкубаторів є саме цей укомплектований тіновим нагрівальним елементом та зручною системою механічного перевороту яєць. Інкубатор "Теплуша ІБ 100 ТМВ12 PRO" має дисплей, за допомогою якого можна ефективно контролювати процеси, що відбуваються в інкубаторі. За максимальну точність заданої температури відповідає електронний терморегулятор, який плавно і рівномірно розподіляє тепло по всьому інкубаторі і автоматично підтримує температуру. Також інкубатор "Теплуша ІБ 100 ТМВ12 PRO" оснащений примусовим повітрообміном. Міцний пінопластовий корпус – сірого кольору з додаванням графіту для зменшення втрат тепла. Ємність максимальна без ґрат: курячих яєць - 100шт; гусячих - 40шт; качиних - 80 шт; перепелиних яєць – 290шт. Поворот яєць: механічний, шляхом перетягування сітки вперед/назад. Блок керування: Інверторний. Забезпечить плавний набір і зниження температури: при досягненні заданої температури інкубатор Теплуша не вимикається, а переходить на знижену потужність і точно підтримує температуру на заданому рівні постійно. Обігрів: тіновий. Вентилятор: вбудований турбо вентилятор. Датчик вологості – наявний. Живлення: 220В/12В. Комплектація: Інструкція з експлуатації – 1 шт. Пляшка для доливання води – 1 шт. Адаптер – 1 шт. Затискачі типу крокодил – 1 шт. Кількість яєць вказано приблизно і залежить від типу та розміру яйця. Колір та комплектація інкубатора може відрізнятися від фотографій на сайті та змінено виробником на його розсуд.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Теплуша |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 40 шт. |
| Індичі яйця | 80 шт. |
| Курячі яйця | 100 шт. |
| Перепелині яйця | 290 шт. |
| Качині яйця | 80 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 30 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | Наявний |
| Вологомір | Наявний |
| Тип перевороту | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴









