Автоматичний інкубатор Птаха 112 на 120 яєць.
Будучи прямими дистриб'юторами виробника ми даємо гарантію 1 рік на справну роботу інкубатора.
Виконуємо гарантійний та післягарантійний ремонт.
Технічні характеристики:
Середня місткість яєць: курячих - 120 шт., гусячих - 64 шт., качиних - 96 шт., перепелиних - 176 шт., індичих - 96 шт< br/> Тип перевороту яєць - автоматичний
Матеріал корпусу - пластик
Потужність - 100 Вт
Тип живлення - 220 В, 12 В
Вага - 9 кг
Розміри - 52*53*30 см
Двоярусний інкубатор:
Дана модель має два ряди лотків, один над іншим, що дозволяє закладати вдвічі більше яєць, на відміну від одноярусних інкубаторів.
Гнучке керування налаштуваннями інкубатора:
За допомогою кнопки SET Ви можете налаштувати під себе будь-який параметр: температуру, вологість, їх критичні значення, тривалість перевороту, інтервал перевороту. Або Ви можете скористатися налаштуваннями інкубатора за умовчанням.
6 ДИСПЛЕЇ:
На блоці інкубатора розміщено 6 дисплеїв, на які транслюються наступні характеристики:
1. значення встановленої температури;
2. значення поточної температури;
3. значення встановленого рівня вологості;
4. значення поточного рівня вологості;
5. таймер автоперевороту (час до наступного перевороту яєць) );
6. лічильник днів інкубації
Автоматичний переворот яєць:
Інтервал перевороту налаштовується від 0 до 999 (хв). Заводські налаштування – 120 хвилин. Тривалість перевороту (за замовчуванням 15 с) також можна змінити.
Вимірювання температури та вологості:
Встановлено цифрові датчики температури та вологості з можливістю їх калібрування за еталонним термометром та гігрометром.
Ультразвуковий УВАГАЛЮВАЧ:
Більше не потрібно доливати воду в канавки або тарілочки на дні корпусу інкубатора для збільшення вологості! Достатньо опустити зволожувач (у вигляді пончика) у ємність з водою, а мембрана, що випаровує, зволожуватиме ємність усередині відповідно до встановлених значень вологості.
Аварійна звукова сигналізація:
Звукова сигналізація при відхиленні заданої температури (за промовчанням, якщо нижче 37,2℃ або вище 38,8℃). Аварійний сигнал низької вологості (за промовчанням, якщо нижче 40% або вище 80%). Параметри можна змінити.
Обігрів:
В інкубаторі встановлений тепловий шнур (тен) та вентилятор, який роздмухує тепле повітря по всьому корпусу інкубатора. Таким чином, усі яйця будуть достатньо обігріті, а через налаштування інкубатора Ви можете виставити потрібну температуру.
Корпус:
Інкубатор повністю зібраний із високоякісного пластику, без щілин та зазорів. Такий інкубатор легко чистити та мити, а його стінки не проклюють пташенята. Має приємний, яскравий дизайн. Овоскоп: Для перевірки якості яєць у верхню кришку інкубатора вбудований овоскоп під 1 яйце. Вмикається та вимикається натисканням відповідної кнопки на блоці керування.
Підсвічування:
Під кришкою інкубатора розміщена лампочка для підсвічування, що дуже зручно при роботі в затемнених приміщеннях або з поганим освітленням. Також допомагає бачити нижній ярус інкубатора. Отвір для СО2: У верхній кришці інкубатора знаходиться спеціальний отвір для вентиляції корпусу і виходу вуглекислого газу СО2.
Підключення до акумулятора:
У цій моделі можлива робота як від мережі 220В, так і від будь-якого акумулятора 12В, що необхідно при частих відключеннях або перебоях електрики.
На блоці управління інкубатора розташовані:
- індикатор роботи нагріву;
- індикатор роботи вологості;
- 6 дисплеїв;
- кнопка SET для налаштування параметрів температури, вологості, тривалості та інтервалу перевороту, критичних значень температури та вологості;
- кнопка + для збільшення параметра;
- кнопка - для зменшення параметра;
- кнопка включення /вимикання овоскопа;
- кнопка включення/вимикання підсвічування;
- кнопка включення/вимикання інкубатора
- отвір для виходу СО2;
- овоскоп під одне яйце;
- роз'єм для підключення до акумулятора 12В.
Ви можете купити автоматичний інкубатор WQ 112 у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 64 шт. |
| Індичі яйця | 96 шт. |
| Курячі яйця | 120 шт. |
| Перепелині яйця | 175 шт. |
| Качині яйця | 96 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Мінімальна температура | 1 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне підтримання вологості | Да |
| Побутові | Автоматичний |
| Вбудований овоскоп | Так |
| Максимальна температура | 99 |
| Підтримання вологості | Автоматичне |
- Ціна: 6 786 ₴









