Опис товару
Доросла розкладачка "Нова" на 15 ламелях з 5 см матрацом.
Технічні характеристики:
- Довжина: 193 см
- Ширина: 70 см
- Висота від підлоги: 33 см
- Каркас: металевий,труба 20 мм
- Основа спального місця: Ламелі "Латофлекс", 15 шт
- Матрас: поролон 5 см
- Вага: 11 кг
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Виробник: Харків, Україна
Кольори матраца уточнюйте!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VISTA |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 1950 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 800 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 700 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴







