Опис товару
Металева розкладачка Ranger Forest Lux витримає велику дорослу людину, в складеному вигляді практично не займає місця.
М’який наповнювач ліжка, заміняю матрас і більше не має потреби додатково класти для пом’якшення. В підголівнику розташована подушка.
Душе швидко та легко розкладається, сам процес займе не більше 5 секунд. Шість ніжок конструкції роблять розкладачку дуже стійкою, аби ніжки не роз’їжджалися додатково між собою стягуються ременем. Комплектується чохлом.
– рама: сталь;
– тканина: Оксфорд 600D;
– колір: тканина – сірий, каркас – чорний;
– розмір в розкладеному вигляді: 35,5-49,5х191х67см (ВхДхШ);
– розмір в складеному вигляді: 106х21х27 см (ВхГхШ);
– розмір спального місця: 35,5-49,5х191х67 см (ВхДхШ);
– вага: 6 кг;
– навантаження: 120 кг.
М’який наповнювач ліжка, заміняю матрас і більше не має потреби додатково класти для пом’якшення. В підголівнику розташована подушка.
Душе швидко та легко розкладається, сам процес займе не більше 5 секунд. Шість ніжок конструкції роблять розкладачку дуже стійкою, аби ніжки не роз’їжджалися додатково між собою стягуються ременем. Комплектується чохлом.
– рама: сталь;
– тканина: Оксфорд 600D;
– колір: тканина – сірий, каркас – чорний;
– розмір в розкладеному вигляді: 35,5-49,5х191х67см (ВхДхШ);
– розмір в складеному вигляді: 106х21х27 см (ВхГхШ);
– розмір спального місця: 35,5-49,5х191х67 см (ВхДхШ);
– вага: 6 кг;
– навантаження: 120 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Оксфорд 600D |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 49.5 мм |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 106 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 21 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 27 мм |
| Комплектація | |
| Подушка для відпочинку | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 660 ₴









