Опис товару
Інкубатор побутовий «Веселе сімейство»-2ЛДВ призначений для інкубації курчат, каченят, гусенят, індичат та іншого птаха в умовах домашнього господарства. Управління роботою інкубатора: встановлення необхідної температури, контроль та підтримання температури в заданих межах здійснюється мікропроцесорним модулем управління. Інкубатор призначений для експлуатації в закритих опалювальних приміщеннях у нормальних кліматичних умовах за температури повітря від +15°С. до + 35 ° С. Конструктивні та функціональні особливості "Весела родина"-2ЛДВ: Переворот яєць - ручний. Обмін повітря – природна конвекція. Нагрівальний елемент на лампах розжарювання. Датчик вологи. Основні технічні характеристики Характеристики "Весела родина"-2ЛДВ Напруга живлення, В 220±22 Частота напруги живлення, Гц 50±1 Ємність яєць, шт.: - курячих 80 - качиних або індича 50 - гусячих 40 - перепелиних 20 не більше 30 Витрата електроенергії за час інкубації (30 днів), не більше, кВт.год. ±0,1 Габаритні розміри, не більше, мм 470х 470х 215 Маса, не більше 1,5
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СОВЕК |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Природний |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Переворот яєць | Ручний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 40 шт. |
| Індичі яйця | 50 шт. |
| Курячі яйця | 80 шт. |
| Перепелині яйця | 200 шт. |
| Качині яйця | 50 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 42 град. |
| Мінімальна температура | 20 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴




