Опис товару
Лоток із регульованими роликами на 42 яйця для автоматичного інкубатора з мотором 220в у комплекті. Розмір лотка з мотором (довжина * ширина * висота): Головна особливість - це можливість використовувати лоток як вивідний ящик. В останні дні інкубації ролики знімаються та утворюють вивідний кошик, яйця перекладаються на сітчасте дно, що дуже зручно та дозволяє зберегти інкубатор чистим. Підходить для інкубаторів Рябушка Smart 70, Рябушка Turbo 70, Рябушка Turbo 42 та саморобних автоматичних інкубаторів. Черв'ячна передача виключає поломку в порівнянні з аналогами, де привод забезпечують пластикові шестерні, які можуть заклинити або "закусити" зубчики.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 42 шт. |
| Індичі яйця | 42 шт. |
| Курячі яйця | 42 шт. |
| Перепелині яйця | 42 шт. |
| Качині яйця | 42 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Лоток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴







