
Розкладачка сталева НАТО steel до 200кг з чохлом
- В наявності
- Код: NS200
2 700 ₴
Металева розкладачка НАТО steel витримує до 200 кг!
Зручне і надійне спальне місце, яке не раз стане в нагоді і вдома, в разі, якщо приїхали гості і їх треба розмістити на ніч. Розкладачка НАТО steel в складеному вигляді практично не займає місця – її можна заховати під ліжко або просто поставити в шафу. У комплект йде чохол з ручкою для зручності транспортування, а також легко поміщається в багажнику автомобіля.
Розкладається ліжко просто, металева рама робить розкладачку міцної, що витримує велику вагу. Унікальна конструкція рами дозволяє збільшувати натяг тканини при збільшенні навантаження.
Характеристики:
– рама: сталь;
– тканинна: Оксфорд 500D;
– колір: тканина – зелений, каркас – сірий;
– розмір в розкладеному вигляді: 49х194х74 см (ВхДхШ);
– розмір в складеному вигляді: 95х24х12 см (ВхГхШ);
– розмір спального місця: 43х194х64 см (ВхДхШ);
– вага: 12.9 кг;
– навантаження: 200 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Оксфорд 600D |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 12.9 кг |
| Висота | 490 мм |
| Довжина | 1940 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 950 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 240 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 120 мм |
| Комплектація | |
| Подушка для відпочинку | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 2 700 ₴









