вверхвниз

Опис товару
Металева розкладачка Ranger Military Forest витримає великої дорослої людини, у складеному вигляді практично не займає місця.
Дуже швидко і легко розкладається, процес займе не більше 10 секунд. Шість ніжок конструкції роблять розкладачку дуже стійкою, щоб ніжки не роз'їжджалися додатково між собою стягуються ременем.
– рама: Сталь;
– тканина: Оксфорд 600D;
– колір: тканина – зелений, каркас – сірий;
– розмір у розкладеному вигляді: 35,5-49,5x191x67см
– розмір у складеному вигляді: 105х23 см;
– розмір спального місця: 35,5-49,5x191x67 см;
– вага: 4,9 кг;
– навантаження: 120 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Оксфорд 600D |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 4.9 кг |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Комплектація | |
| Подушка для відпочинку | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴








