Ремінь для медогонок, призначений для медогонок з ремінним приводом. Ремінь для медогонок виготовлений із спеціальної зносостійкої гуми, яка забезпечує високу ефективність передачі. Несучий шар складається з високоміцних низькорозтяжних шнурів, які забезпечують стійкість до подовження під час експлуатації. Обгортка з тканини захищає внутрішню поверхню ременя і забезпечує зчеплення внутрішньої поверхні ременя зі шківом. ременя для медогонок:
— довжина по зовнішньому діаметру — 1000 мм
— довжина за внутрішнім діаметром — 975 мм
— товщина — 33 мм
— ширина зовнішнього профілю ременя — 47 мм
— ширина внутрішнього профілю ременя — 33 мм
— мінімальний діаметр ведучого шківа — 90 мм
— маса — 100 грам
— робоча температура від -30 до +60 С
Виробництво: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Клиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Діаметр | 90 мм |
| Довжина | 1000 м |
| Матеріал | Резина |
| Привід медогонки | Ремінною |
| Товщина | 33 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 47 см |
- Ціна: 1 ₴

