Опис товару
Комплект ременів для автоматичних медогонок — 2 ремені
Комплект ременів для автоматичних медогонок, призначений для автоматичних медогонок з ремінним приводом. Ремені для
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Діаметр | 90 мм |
| Матеріал | Резина |
| Привід медогонки | Ремінною |
| Тип | Клиновий |
| Товщина | 33 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴

