Опис товару
Ніж пасічний Трапеція 130 мм
Ніж пасічний Трапеція 130 мм для, призначений для роздрукування медових стільників перед відкачуванням, для вирізання шматочків стільників і зрізання кришечок трутневих осередків. Виконаний із листової нержавіючої сталі, ручка з деревини листяних порід. Основна відмінність від звичайних ножів, це тонке лезо — 0,8 мм, та нове кріплення кронштейна ручки. Ніж трапеція має відмінні ріжучі характеристики, добре заточується, зручний у роботі. Нова система кріплення гарантує міцність леза в точках згину, достатню товщину кронштейна та міцність посадки ручки. Дуже простий та зручний у використанні. Значно підвищує продуктивність роботи бджоляра.
Характеристики:
Габарити леза : леза:
Матеріал ручки: дерево
Довжина ножа з ручкою: 360 мм .
Довжина трапецвідного леза : 360 мм.
Маса: 70 гр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 360 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Ніж |
| Товщина | 0.8 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴

