Димар лікувальний нержавіюча сталь, хутро шкіряне знімне
Лікувальний димар використовується для введення в гніздо бджолиної родини диму, який утворюється при спалюванні деяких лікувальних препаратів. Як і звичайний димар, він складається з циліндричного корпусу і хутра. Але, на відміну від звичайного димаря, він забезпечений подовженим носиком. Корпус димаря виготовлений з нержавіючої сталі, шкіряне хутро. У нижній частині корпусу є отвори. При натисканні на хутра потік повітря через них потрапляє в корпус, приходить під склянкою, піднімається вгору і разом з димом проходить через носик димаря. При використанні лікувальний димар розпалюють так само, як і звичайний, але потім поверх гарячого вугілля кладуть лікувальний препарат. Дим через довгий носик димаря подають через льоток вулика.
Габаритні розміри:
Висота — 395 мм.< /p>
Діаметр склянки — 98 мм.
Вага — 905 р.
Довжина носика —280 мм
Матеріал — нержавіюча сталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Діаметр | 98 мм |
| Довжина | 395 м |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Димар |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | металік |
| Ширина | 98 см |
- Ціна: 1 ₴


