Уловлювач рою / Трутнеуловлювач
Уловлювач роя / Трутнеуловлювач – використовується для недопущення виходу рою з вулика і для контролю та обмеження виходу (вилову) трутнів.
0)">Виготовлений з листового металу, пофарбованого порошковою фарбою. Сітка пластикова.Товщина металу – 0,5 мм
Діаметр дроту сітки — 1,4 мм
Ширина комірки сітки – 4,3 мм
Габаритні розміри:Довжина даху – 380 мм
< p style="">Довжина кошика – 355 ммШирина даху – 92 мм
Ширина кошика – 68 мм
Висота з дахом – 90 мм
Недопущення виходу рою з вулика: пристрій кріпиться на льоток, при виході матки з вулика, матка потрапляє на прилітну дошку-пастку, але пройти через розділову решітку не може і залишається або на прилітній дошці-пастці, або через спеціальний конусоподібні отвори потрапляє в кошик з якого теж не може вийти далі. Відповідно всі бджоли залишаються біля вулика. Передня решітка кошика розсувна, що дозволяє легко дістати матку. трутнів: пристрій кріпиться на льоток, після чого бджоли вільно переміщуються через ґрати, а трутні через конусоподібні отвори потрапляють у кошики.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 1.4 мм |
| Довжина | 380 м |
| Кількість рамок | Будь |
| Матеріал | Листовий метал |
| Привід медогонки | Комплектуючі для Вуликів |
| Тип | Комплектуючі для Вуликів |
| Тип рамок | Рамки будь-якого розміру |
| Товщина | 0.5 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 435 ₴

