Опис товару
Вальці Гравовані машинні
Призначені для прокочування тонкої воскової стрічки та отримання з неї вощини.Встановлюються на вощинопрокатній машині агрегату для виготовлення вощини. Можуть застосовуватися і в ручному варіанті в комплекті з ручкою.
Габаритні розміри :
Довжина -510
Ширина-280
Висота-250
Маса — 34 кг.
Діаметр валів — 70,5 мм
Максимальна ширина воскової стрічки — 280 мм
Матеріал валів - основа валів - сталь 65г, на основу нанесена (шляхом плавлення) олов'яна накладка, на якій висічено гравіювання осередків.
Вичина, що виготовляється, розмір комірки, мм.,/ характеристика глибини:
< p style="">— 5,37/напівмаксимум (стандартна)- 5,00/напівмаксимум (на замовлення)
- 5,55/напівмаксимум (на замовлення)- трутнева — 7мм (на замовлення)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Діаметр | 70.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 34 кг |
| Матеріал | Олово |
| Тип | вальці |
| Загальні параметри | |
| Вага | 34 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 739 ₴



