вверхвниз

Пилцезбірники 2Д - Міні 210 мм
- В наявності
- Код: 1411
95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Пилцезбірники 2Д — Міні 210 мм
Застосовується під час збору квіткового пилку, що приноситься бджолами у вигляді обніжжя.
Навішується на передню стінку вулика так, щоб грати з отворами, калібровані (5 мм) була розміщена навпроти нижнього льотка. Верхній льоток закривається, а прилітна дошка забирається, щоб пилцезбірник щільно прилягав до передньої стінки вулика і бджоли могли потрапити у вулик тільки через отвір у пилцезбірнику, тоді пилок, розміщений на задніх ніжках бджоли у вигляді грудочки, зачіпає за краї отворів і падає. для її збору.
Кількість отворів у решітці —170
Габаритні розміри:
Довжина — 205 мм
Ширина — 75 мм
Висота — 140 мм
Діаметр отворів 5 мм
Решітка пилцезбірника: 190 х 80 мм
>Вага — 0,3 кг
Виробник: Україна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 кг |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина | 205 м |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Пыльцесборник |
| Колір | Темно-сірий |
| Ширина | 75 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴




