
Корпус вулика "10 рамковий Дадан 300мм"
- В наявності
- Код: UM1008UK
881 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Корпус вулика «10 рамковий Дадан 300мм»
< strong>Тип: Для багатокорпусного вулика Дадана-Блата (під рамки висотою 300 мм)
Різновид рамки: Дадана-Блата заввишки 300 мм.
Кількість рамок у корпусі: 10 рамок
Матеріал: сосна 1 СОРТ.
Товщина стінок: 33 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 430 мм |
| Товщина | 33 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 кг |
| Кількість рамок | 10 |
| Матеріал | Сосна |
| Тип | Корпус |
| Тип рамок | Дадан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 881 ₴
