Опис товару
Обігрівач вулика 10 Вт
Призначений для додаткового підігріву повітря всередині вулика в період весняного нарощування бджіл. >Обігрівач є екологічно безпечним приладом, при роботі якого не виділяється будь-яких шкідливих речовин та електромагнітних випромінювань, тому що в ньому використовується металокерамічний нагрівальний елемент, при роботі якого не утворюються шкідливі фактори.
< p style="">Габарити- 100 х 100 х 10 ммНомінальна напруга: 12 V постійного або змінного струму
Потужність нагрівача: 10 Вт
Робоча темп ература: не більше 50 ºС
Час нагрівання до робочої температури: 10 хв
Вага: 50 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05 кг |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Обігрівач |
| Колір | металік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 274 ₴

