
Вилка бджолярська пластмасова
- В наявності
- Код: 600
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Вилка бджолярська пластмасова
Призначені для роздрукування сот.
Габаритні розміри, мм:< /strong>
Довжина - 220
Ширина - 70
Висота - 20
Вага, кг - 0,05
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05 кг |
| Довжина | 220 м |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Вилка |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴
