Опис товару
Ковзанка голчаста "Їжачок"
Служить для роздрукування медових стільників шляхом пошкодження кришечок осередків. Голки валика виготовлені із високоміцної сталі, ручка зручної для роботи форми, виготовлена із дерева. При використанні катка відходи сотів і меду мінімальні, продуктивність праці при цьому дуже висока.
Габаритні розміри, мм. 260
Ширина - 65
Висота - 20
Вага, кг - 0,28
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | каток |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 ₴

