Опис товару
Утеплювач на багатокорпусний вулик
Призначений для утеплення бджолиних гнізд зверху та збоку. Матеріал виготовлення: верх — бавовняна тканина, наповнення — мішковина та ватин.
Габаритні розміри на багатокорпусний вулик:
Довжина – 400 мм
Ширина – 500 мм
Висота – 20 мм
Вага — 0,3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 400 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 кг |
| Матеріал | Бавовна |
| Тип | утеплювач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴

