Воскотопка парова 12 літрів. Нержавіюча сталь.
Воскотопка парова 12л. Складається з 2-х баків (нижнього та верхнього), кошика для закладки воскової сировини, кришки, 2-х ручок для перенесення воскотопки, зливної трубки. У днищі верхнього бака зроблено отвір для виходу пари. /span>
час його переробки 45..60 хв;
кількість воску при часі витоплювання 1 ,2 кг.
Основні розміри :
висота — 436 мм,
діаметр — 460 мм.
Маса 4, 5 кг.
Посібник з експлуатації . Воскотопку промивають гарячою водою. У нижній бак, заливають воду. Кошик заповнюють воскосировиною, встановлюють всередину воскотопки, закривають кришку і ставлять на газову або електроплиту, а під зливну трубку підставляють тару для воску.
Пар, що утворюється, проходить через отвори нижнього бака, розплавляє віск, який через зливну трубку витікає Щоб повністю витягти віск з сировини необхідно перемішувати його або струшувати кошик, для чого потрібно відкрити кришку. Після вилучення воску кошик витягають, висипають витопки, закладають новою партією воскосировини, і повторюють дію. Наприкінці роботи воскотопку чистять і виливають. воду, що залишилася в баку.
Зберігати воскотопку потрібно в сухому приміщенні.
Зливний отвір для воску повинен бути весь час відкритий, щоб уникнути зайвого тиску пари. Нагрівати воскотопку без води категорично забороняється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 460 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина | 0.5 мм |
| Ширина | 436 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.5 кг |
| Тип | Воскотопка |
| Тип рамок | Дадан,Рута,Магазинна |
- Ціна: 4 036 ₴



