Автоматичний інкубатор Птаха на 56 яєць.
Будучи прямим дистриб'ютором виробника ми даємо гарантію 1 рік на справну роботу інкубатора.
Виконуємо гарантійний та післягарантійний ремонт.
Середня місткість яєць: курячих, качиних, індички - 56 шт
Тип перевороту яєць - автоматичний
Матеріал корпусу - пластик
Потужність - 80 Вт
Тип живлення - 220 В, 12 В
Вага - 2 кг
Пакувальні розміри (довжина * ширина * висота): 52 * 28 * 52 см
Гнучке керування настройками інкубатора:
За допомогою кнопки SET можна налаштувати під себе будь-який параметр: температуру, вологість, їх критичні значення, тривалість перевороту, інтервал перевороту. Або Ви можете скористатися налаштуваннями інкубатора за умовчанням.
6 ДИСПЛЕЇ:
На блоці інкубатора розміщено 6 дисплеїв, на які транслюються наступні характеристики:
1. значення встановленої температури;
2. значення поточної температури;
3. значення встановленого рівня вологості;
4. значення поточного рівня вологості;
5. таймер автоперевороту (час до наступного перевороту яєць) );
6. лічильник днів інкубації
Автоматичний переворот яєць:
Інтервал перевороту налаштовується від 0 до 999 (хв). Заводські налаштування – 120 хвилин. Тривалість перевороту (за замовчуванням 15 с) також можна змінити. Переворот здійснюється шляхом повороту роликів у лотку.
Вимірювання температури та вологості:
Встановлені цифрові датчики температури та вологості з можливістю їх калібрування за еталонним термометром та гігрометром.
Ультразвуковий УВАГАЛЮВАЧ:
Більше не потрібно доливати воду в канавки або тарілочки на дні корпусу інкубатора для збільшення вологості! Достатньо опустити зволожувач (у вигляді пончика) у ємність з водою, а мембрана, що випаровує, зволожуватиме ємність усередині відповідно до встановлених значень вологості.
Аварійна звукова сигналізація:
Звукова сигналізація при відхиленні заданої температури (за промовчанням, якщо нижче 37,2℃ або вище 38,8℃). Аварійний сигнал низької вологості (за промовчанням, якщо нижче 40% або вище 80%). Параметри можна змінити.
Обігрів:
В інкубаторі встановлений тепловий шнур (тен) та вентилятор, який роздмухує тепле повітря по всьому корпусу інкубатора. Таким чином, усі яйця будуть достатньо обігріті, а через налаштування інкубатора Ви можете виставити потрібну температуру.
Корпус:
Інкубатор повністю зібраний із високоякісного пластику, без щілин та зазорів. Такий інкубатор легко чистити та мити, а його стінки не проклюють пташенята. Має приємний, яскравий дизайн. Овоскоп: Для перевірки якості яєць у верхню кришку інкубатора вбудований овоскоп під 1 яйце. Вмикається та вимикається натисканням відповідної кнопки на блоці керування.
Підсвічування:
Під кришкою інкубатора розміщена лампочка для підсвічування, що дуже зручно при роботі в затемнених приміщеннях або з поганим освітленням. Також допомагає бачити нижній ярус інкубатора. Отвір для СО2: У верхній кришці інкубатора знаходиться спеціальний отвір для вентиляції корпусу і виходу вуглекислого газу СО2.
Підключення до акумулятора:
У цій моделі можлива робота як від мережі 220В, так і від будь-якого акумулятора 12В, що необхідно при частих відключеннях або перебоях електрики.
На блоці управління інкубатора розташовані:
- індикатор роботи нагріву;
- індикатор роботи вологості;
- 6 дисплеїв;
- кнопка SET для налаштування параметрів температури, вологості, тривалості та інтервалу перевороту, критичних значень температури та вологості;
- кнопка + для збільшення параметра;
- кнопка - для зменшення параметра;
- кнопка включення /вимикання овоскопа;
- кнопка включення/вимикання підсвічування;
- кнопка включення/вимикання інкубатора
- отвір для виходу СО2;
- овоскоп під одне яйце;
- роз'єм для підключення до акумулятора 12В.
Ви можете купити автоматичний інкубатор Птаха 56 в нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Птаха |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 40 шт. |
| Курячі яйця | 56 шт. |
| Перепелині яйця | 125 шт. |
| Качині яйця | 40 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 520 мм |
- Ціна: 4 390 ₴










