Опис товару
Лоток автоматичного перевороту для інкубатора на 120 яєць з мотором .
Підходить для інкубації курячих, качиних, індички та інших видів яєць.
Розміри: 62*60*6,5 см. Матеріал - оцинкована сталь .
Комплектується мотором 220В.
Якщо ви підбираєте лоток для саморобного інкубатора або ж з метою перетворити механічний інкубатор на автоматичний, то цей лоток необхідно використовувати з таймером Spin.
Ви можете придбати лоток автоматичного перевороту для інкубатора на 120 яєць з мотором у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Матеріал корпусу | Оцинкована сталь |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 66 шт. |
| Індичі яйця | 100 шт. |
| Курячі яйця | 120 шт. |
| Перепелині яйця | 320 шт. |
| Качині яйця | 100 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Лоток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴




