Інкубатор ручний Рябушка Smart 70 з цифровим терморегулятором
Інкубатор Рябушка Smart 70 з ручним переворотом яєць служить для інкубації яєць домашньої птиці.
Місткість:
- курячих яєць - до 70 шт. ;
- качиних, індичиних яєць - до 50 шт.;
- гусячих яєць - до 40 шт.;
- перепелиних яєць - до 180 шт. >
Переворот - ручний, кожні 10-15 годин необхідно відключати інкубатор від мережі, піднімати верхню кришку і перевертати кожне яйце вручну. Яйця попередньо потрібно промаркувати м'яким олівцем з 2х сторін (Х і О). Терморегулятор - цифровий виносний, розеткового типу з дисплеєм. Автоматичне підтримання заданої температури.
Для води передбачені 2 пластикові тарілки. Вологість визначається на око (у міру запітніння оглядових вікон). Більш точно вологість можна вимірювати за допомогою цифрового гігрометра (не входить у комплект поставки і йде за окремим замовленням).
Нагрівальний елемент - інфрачервоний плівковий тен, розташований зверху та знизу від оглядових вікон , потужністю 35 Вт.
Корпус - пінопластовий, спресований у прес-формі високої щільності.
Ви можете купити інкубатор ручний Рябушка Smart 70 с цифровим терморегулятором у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.< /strong>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Повітрообмін | Природний |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Ручний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 40 шт. |
| Індичі яйця | 50 шт. |
| Курячі яйця | 70 шт. |
| Перепелині яйця | 180 шт. |
| Качині яйця | 50 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 36 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Ручний |
| Вентилятор | Без вентилятора |
| Вологість | Без вологоміра |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
- Ціна: 1 195 ₴










