Опис товару
Лоток автоматичного перевороту для інкубатора на 154 яйця без двигуна.
Підходить для інкубації перепелиних яєць, яєць папуг, голубів та інших видів екзотичних птахів.
Розміри: 43*42,8 см.
Автоматично переворот для інкубатора можна підключити до більшості побутових інкубаторів, а також до інкубаторів, зроблених своїми руками.
Ви можете купити лоток автоматичного перевороту для інкубатора на 154 яйця БЕЗ МОТОРА у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою у будь-який населений пункт України.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Стан | Новий |
| Середня місткість яєць | |
| Перепелині яйця | 154 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Лоток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴





