Опис товару
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сяйво |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Овоскоп |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴








