Опис товару
Високий утеплювач для 12-ти рамкового вулика, виготовлений з синтепону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Медопром |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 500 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Флізелін+синтепон |
| Тип | утеплювачі для вуликів |
| Утеплювачі, заставні, холстики. | на 12-ти рамковий вулик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 ₴



