Утеплювач для вулика служить надійним захистом від холоду, протягів і вологи.
Щільна тканина чохла з флізеліну сприяє теплоізоляції, що мінімізує втрату тепла, що позитивно позначається на рівні активності бджіл. Синтепоновая набивання робить виріб легким і простим в обслуговуванні, оскільки може бути піддано багаторазової чищення, що дозволяє використовувати утеплювач протягом тривалого терміну.
Подушка призначається для установки в 12-рамковий вулик, чий розмір квадратної форми становить 50 см в довжину і 50 см в ширину. Фортеця стібки утеплювача запобігає висипання набивання і необхідність ремонту. Товщина виробу в 3 см робить його компактним і зручним для розміщення в бічних і верхніх відсіках вулика.
Відсутність запаху сприяє швидкій адаптації бджіл до появи даного захисту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Медопром |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 500 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Флізелін+синтепон |
| Тип | утеплювачі для вуликів |
| Утеплювачі, заставні, холстики. | на 12-ти рамковий вулик |
- Ціна: 36 ₴


